Poprzedni temat «» Następny temat
"Promocja w Orange Premium z telefonem 3G" (ważna:
Autor Wiadomość
-=snake=- 
Junior Admin
...jestem kim jestem..Pomógł: 10 razy
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 959
Skąd: śląsk
  Wysłany: 2007-01-30, 13:36   "Promocja w Orange Premium z telefonem 3G" (ważna:

"Promocja w Orange Premium z telefonem 3G" (ważna: 2006-11-11 - do odwołania)

„Promocja w Orange Premium z telefonem 3G” („Promocja”) to oferta promocyjna dostępna w ramach oferty Orange Premium pod warunkiem zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony 24 miesięcy („Okres zastrzeżony") oraz zakupu telefonu obsługującego sieci UMTS / 3G w ramach oferty Orange Premium.

jak włączyć?

1. Promocja jest włączana jest automatycznie w chwili zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych zgodnie z ofertą Orange Premium, o ile spełniono warunki określone w poprzednim zdaniu.

jak korzystać?
2. W ramach Promocji w danym okresie rozliczeniowym będzie przyznawany dodatkowy pakiet jednostek taryfowych w wielkości uzależnionej od wybranej opcji Orange Premium, z której abonent korzysta w danym okresie rozliczeniowym zgodnie z tabelą w pkt 3 („Pakiet”).
3. Pakiet będzie przyznawany przez 6 albo 9 pierwszych pełnych (miesięcznych) okresów rozliczeniowych liczonych od dnia włączenia numeru abonenckiego („Okres Promocyjny”), w zależności od opcji Orange Premium wybranej przez Abonenta w chwili zawarcia umowy w ramach oferty promocyjnej Orange Premium:

opcja Orange Premium - Okres Promocyjny - wartość Pakietu (w zł z VAT)- wielkość Pakietu w minutach/miesiąc
Orange Premium - 6 miesięcy - 70 zł - 175
Orange Premium Platinum - 9 miesięcy - 140 zł - 466

4. Zmiana opcji Orange Premium wybranej w chwili zawarcia umowy w trakcie korzystania z Pakietu powoduje zmianę wielkości Pakietu, ale nie powoduje zmiany długości Okresu Promocyjnego.
5. Pakiet można wykorzystać wyłącznie na połączenia głosowe do sieci Orange i sieci stacjonarnych oraz na SMS-y i MMS-y wysyłane pod numery w sieci Orange, z wyłączeniem numerów skróconych i specjalnych określonych w Cenniku usług telekomunikacyjnych w ramach oferty Nowy Twój Plan i Twój Mix oraz połączeń, SMSów i MMSów realizowanych w roamingu i na numery zagraniczne.
6. Wyłączenie Usługi następuje automatycznie po zakończeniu Okresu promocyjnego.
7. Pakiet będzie wykorzystywany w pierwszej kolejności przed jednostkami pochodzącymi z bieżących i niewykorzystanych miesięcznych pakietów przyznanych w ramach opłaty abonamentowej za wybraną opcję Orange Premium.

ile to kosztuje ?

8. Za korzystanie z Usługi nie jest pobierana opłata miesięczna.
9. Pakiet dostępny w ramach Usługi będzie rozliczany zgodnie z cenami połączeń do Orange i do krajowych operatorów stacjonarnych na numery abonenckie w ramach pakietu jednostek taryfowych oraz opłatami za SMS i MMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych, określonymi w obowiązującym abonenta regulaminie oferty promocyjnej Orange Premium.

dodatkowe informacje

10. Pakiet jest objęty Kapitałem Złotówek.
11. Mając włączoną Usługę można również korzystać z innych promocji i usług promocyjnych zgodnie z ich zasadami, z wyłączeniem Opcji dodatkowej 50% więcej dostępnej w ramach oferty promocyjnej „Orange Premium”.
12. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.orange.pl oraz w salonach Orange i salonach partner Orange.
13. W pozostałym zakresie do Usługi stosuje się Ogólne warunki świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach oferty Nowy Twój Plan i Twój Mix, Cennik usług w ofercie Nowy Twój Plan i Twój Mix, regulamin oferty promocyjnej Orange Premium oraz Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci telekomunikacyjnej GSM 900/1800 i UMTS przez spółkę pod firmą Polska Telefonia Komórkowa Centertel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z dnia 19 września 2005 roku.
_________________
-=snake=-
...ważne jest żeby robić to co się lubi tylko wtedy jest się w tym naprawdę dobrym...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: